גיוס מימון לסטארט-אפ

כבר בשלב הראשוני ביותר של הקמת הסטרט-אפ שלך, גיוס ההון הוא אחד מהתחומים החשובים ‏שעליך להתחיל לעסוק בו. ללא מקורות הון יציבים שישקיעו ברעיון שלך, לחברת הסטרט-אפ שלך לא ‏תהיה כל דרך לקיים את עצמה ולממש את החזון שקודח במוחך אל מציאות טכנולוגית חדשנית ומשנת ‏חיים. עם זאת, גיוס מימון לחברת סטארט-אפ אינו בנוי כנוסחה אחידה ובדוקה להצלחה המתאימה ‏לכל עסק. אם ישנו דבר שלמדנו לאורך השנים בתחום גיוס המימון בעולם הסטרט-אפ, הוא שלכל ‏חברה יש את המאפיינים הייחודיים שלה ומבלי להכיר אותם, לא נוכל להתאים את הגיוס היעיל ‏ביותר. לכן, אנו ב-‏Assist-team‏ מלווים את לקוחותינו מהשלב הראשוני ביותר של הקמת ‏הסטרט-אפ ולומדים אותו היטב על מנת לייעד את הפתרונות המדויקים ביותר לצרכי ואופי המיזם ‏כדי לאפשר גיוס הון אופטימלי ויעיל.‏

להתחלת תהליך גיוס המימון צור קשר ואנו חוזרים בהקדם להמשך תהליך

 

שלב ההתפתחות של החברה

סטארט-אפ שנמצא בחיתוליו אינו דומה לסטארט-אפ שהתחיל כבר בשלבי צמיחה מתקדמים וזקוק למימון על מנת להמשיך ולהתפתח. המימון שיגויס בשלב הראשוני ביותר נחוץ על מנת שהעבודה בכלל תוכל להתחיל, בעוד שגיוס המימון בשלבים מתקדמים יותר, יסייעו לך לדחוף את החברה הלאה ולהבטיח את שגשוגה. כפועל יוצא מכך, לחברה שכבר התחילה בצעדים הראשונים יש יותר רקורד והצלחות שבאפשרותה להציג בפני משקיעים וכמובן, יש לה את האפשרות להציע אחוזי בעלות בחברה כדי לקבל את המימון הנדרש כדי לדחוף אותה קדימה.

אופי המשקיעים

ישנו מגוון רחב של משקיעים האידיאליים למימון חברות סטארט-אפ. אופייה של חברת הסטארט-אפ שלך הוא מהותי על מנת לקבוע את מקורות ההשקעה המתאימים ביותר. האם מדובר בפתרון בעל אופי בינלאומי, או בפיתוח שייחודי לכלכלה ולתרבות הישראלית? שאלה זו היא מהותית כאשר אנו ניגשים לבחון האם כדאי להשקיע את מרב המאמצים לגיוס הכספים בארץ או בחו"ל. לחברות סטארט-אפ מסוימות נעדיף לפנות לקרנות הון-סיכון ואילו לאחרות אנג'לים הן הפתרון המדויק ביותר.

כדי ללמוד עוד על המשקיעים המתאימים ביותר לגיוס הון עבור חברת הסטארט-אפ שלך והבטחת שגשוגה, נדרשים לך אנשי מקצוע מובילים בתחומם ובעלי היכרות מעמיקה עם עולם ההיי-טק והמוסדות הפיננסיים שעובדים עמו יד ביד. כאן בדיוק, נכנס הצוות המקצועי של Assist-team לתמונה.

Assist-Team יתרון משמעותי שחבל להחמיץ

ישנם מומחים רבים לגיוס הון שם בחוץ, אך לא כל צוות גיוס משאבים מגיע עם גוף ידע נרחב ומעמיק כל כך בתחום העיסוק שלך. במשך תקופה ארוכה פעלנו במרץ בעולם הסטארט-אפ הישראלי וגיבשנו היכרות מעמיקה עם הטכנולוגיות העכשוויות ביותר ועל הדרך הנכונה ביותר למכור אותה לקהלים מגוונים, יצרנו קשרים עם מוסדות פיננסיים רבים בארץ ובעולם ולמדנו כיצד לייעד את ההשקעה הנכונה ביותר לחברת הסטארט-אפ על כל שלביה. כדי ליהנות מהיתרון המשמעותי הזה, אנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר עוד היום ולהתחיל לתכנן בחשיבה משותפת את גיוס המשאבים שייקח את הרעיון שלך לגבהים חדשים.

054-7191999

18:00 - 9:00

דוד סחרוב 3

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

info@assist-team.co.il

כתבו לנו

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות