תכנית עסקית למימון בנקאי

קבלת מימון בנקאי לטובת הקמה של עסק חדש או פיתוח של עסק קיים דורשת ידע וניסיון מקצועי רב על מנת לעבור את הוועדות השונות של הבנק, אנו מתמחים בגיוס מימון בנקאי למגוון צרכים של היזם ולפי דרישה, בתהליך קצר ומהיר נוכל להעמיד גם לך את ההלוואה המבוקשת בטווח הקצר ביותר עבורך כי אנחנו מבינים את הצרכים .

שלב ראשון בתהליך הוא תיאום פגישה ללא עלות במשרדי החברה על מנת להבין את הצרכים המדויקים של הלקוח טרם התאמת מסלול המימון הנכון ביותר עבורך

צרו קשר ואנו כבר חוזרים להמשך שיחה ותיאום פגישה

 

למה צריך תכנית עסקית לבנק?

לא פעם יזמים חדשים או בעל עסק קיים נדרש להציג תכנית עסקית טרם קבלת אישור להלוואה שמאוד נחוצה לו, תכנית עסקית לגיוס מימון בנקאי צריכה לקחת בחשבון מספר משתנים על מנת שהיזם יקבל את המימון המיוחל. לא ניתן לקצר תהליכים או ליפות נתונים באקסל ולקבל אישור מהבנק, אילו בדיוק הסיבות עליהם בקשות מקבלות דחייה ועל היזם לקחת בחשבון שקבלת סירוב מבנק אחד גוררת את שאר הבנקים. תכנית עסקית ממוקדת מטרה משיגה את המטרה בדיוק ובוחנת את כל המשתנים והמודלים שיש להפעיל ולממן טרם ההקמה של העסק או פיתוח עסקי עתידי.

צוות מקצועי עם ניסיון של שנים רבות וגיוס מימון לעסקים ממתין לפנייה שלך

רק בשנת 2019 גייסנו לעסקים מעל 50,000,000 ש"ח ,אם גם אתה צריך מימון להון חוזר או לפתח פעילות חדשה אנו ממליצים לתאם פגישה עם צוות מקצועי לאבחון הצרכים המדויקים של התכנית העסקית ובהמשך להתאים את המסלול הנכון והמתאים למידות העסק החדש.

Assist-Team הדרך הנכונה להקמה של סטארטאפ חדש 

כתיבה של תוכנית עסקית אשר תלווה אותך החל מגיוס משקיעים עד הקמה נכונה ומהירה של סטארטאפ חדש 

054-7191999

18:00 - 9:00

דוד סחרוב 3

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

info@assist-team.co.il

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר