בחרו עמוד

גיוס אשראי לעסק

אתם לפני גיוס מימון לצורך השקעה בעסק חדש או השקעה בעסק קיים ?
לא יודעים מהו המסלול הנכון ? גיוס דרך משקיעים או מימון בנקאי?
קבלת מימון לעסק דורשת ידע וניסיון רב על מנת שבקשת המימון תאושר ,ולכן הכרחי לבצע את תהליך גיוס המימון על-בסיס תכנון מוקפד ותוך הסתייעות בייעוץ מקצועי לצורך בדיקת כל מקורות המימון הזמינים בשוק שניתן לקבל ובתנאים הטובים ביותר, צוות היועצים של Assist-Team יודעים לאתר עבורכם את מסלול המימון הטוב ביותר למאפייניו של העסק וליכולת ההחזר שלו ויכולים למקסם את סיכויי אישורה של בקשת המימון לעסק.

שלבי תהליך גיוס המימון לעסק

 

שלב ראשון -בדיקת התאמה

בשלב זה חשוב להבין האם העסק או בעליו יכולים לעמוד בתנאי המימון השונים ,בנוסף מתבצע אבחון מקדים של העסק הדורש מימון

שלב שני - איתור מקור המימון המתאים

ישנם לא מעט גופי מימון בישראל אשר נותנים הלוואות לצורך הקמה ופיתוח העסק שלך , לאחר בחינה מעמיקה של העסק ויכולת ההחזר שלו אנו נתאים עבורך את מסלול המימון המתאים בדיוק עבורך ועבור העסק שלך , ישנה חשיבות רבה בבחירת מסלול המימון על מנת שהעסק יוכל לעבוד בצורה מיטבית שנים רבות .

l

שלב שלישי- הכנת בקשת האשראי והגשת הבקשה

בשלב זה אנו מכינים עבורכם תכנית עסקית ובקשת אשראי לגוף המימון הרלוונטי , הכנה של בקשת אשראי דורשת ידע וניסיון מקצועי רב על מנת שבקשת האשראי תאושר מול הוועדות השונות שיש לעבור עד קבלת המימון .

שלב רביעי – פגישות מול גופי המימון

לאחר הגשת הבקשה ישנו צורך לקיים מספר פגישות מול גופי המימון , את התהליך אנו מלווים באופן אישי על ידי כלכלן מוסמך אשר מלווה את מגיש הבקשה מול גופי המימון .

לסיכום

גיוס מימון לעסק חדש או עסק קיים הוא שלב קריטי בחייו של כל עסק, הייעוץ המקצועי הוא חיוני ביותר להגדלת סיכויי ההצלחה של גיוס המימון ולאיתור מסלול המימון המשתלם והמעשי ביותר לעסק.

הבדיקה ללא עלות או התחייבות – צרו איתנו קשר!

גיוס אשראי לעסקים קיימים

גיוס אשראי לעסק קיים הוא אחד האתגרים הגדולים והקשים שעומדים בפני בעל העסק , לרוב העסק נמצא במצב לא מיטבי והדרך לגייס אשראי בתנאים טובים קשה עוד יותר .

לאחר שנים רבות של ניסיון מול מספר רב של גופים פיננסים אנו ממליצים על תיאום פגישה ראשונה לצורך התאמה של המסלול הטוב ביותר עבור העסק שלכם ויכולת ההחזר של העסק.

אנו מבינים את הצורך בגיוס מימון מהיר ומידי ונשמח לעמוד לרשותכם בהתאמה של מסלול ההלוואה הנכון עבור העסק שלכם.

חשוב לדעת גיוס אשראי לעסקים דורש הכנה של תכנית עסקית אשר מראה את יכולת ההחזר של העסק ועוד הרבה מאפיינים ולכן יש צורך בתכנית עסקית מקצועית אשר עונה על כל הדרישות של גוף המימון , בנוסף תהליך גיוס מימון אורך בין מספר שבועות עד למספר חודשים ומורכבות רבה על מנת להתאים את מסלול ההלוואה הנכון עבורכם .

צרו עימנו קשר להתחלת התהליך

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות יועצים בכיר הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי כלכלן מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

03-9467373

18:00 - 9:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

[email protected]

כתבו לנו

חשבת על הקמת עסק חדש? פיתוח של אתר סחר או אפליקציה ?

הצוות המקצועי שלAssist-Team יעמוד לצידך על מנת להפוך חלום למציאות, אנו מציעים לתרום מניסיוננו הרב לאורך השנים אם זה בהקמה של עסקים חדשים,כתיבה של תכניות עסקיות לכל מטרה או בדיקת כדאיות וכן גיוס מימון לצרכים שונים. הכל מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות וללא התחייבות מצדך על מנת לבדוק את מסלול הליווי המתאים לדרישות שלך.

03-9467373

18:00 - 9:00

קניון עזריאלי ראשונים

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

[email protected]

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר