בחרו עמוד

תכנית עסקית לעסק קטן

אם נחשפתם לנתונים אודות כמות העסקים שנסגרו בשנת 2018, אתם בוודאי יודעים שהמצב אינו מעודד כלל וכלל. יותר מ 44,000 עסקים נסגרו בשנה הזו, שיא מפוקפק של כל הזמנים. יחד עם זאת, חשוב שתיקחו בחשבון שיש דבר אחד שלא מספרים לכם: רוב העסקים שנסגרים פועלים ללא אסטרטגיה עסקית מסודרת ולא התמקדו בבניית תכנית עסקית בשום שלב של תפעול העסק או בתהליך הקמתו, ניתן להקים עסק חדש וגם להרוויח במידה ועושים זאת בצורה בטוחה, נכון לא לכל רעיון או מיזם חדש יש כדאיות כלכלית אך כתיבה של תכנית עסקית משפרת את סיכויי ההצלחה של עסק קטן עוד טרם הקמתו.

מי צריך תכנית עסקית?

ישנה תפיסה מוטעית לפיה רק עסקים גדולים זקוקים לתכנית עסקית וזוהי טעות חמורה שכאמור מביאה לעשרות אלפי עסקים קטנים להיסגר מדי שנה וגורמת לבעליהם לחוות קשיים כלכליים עצומים לצד תחושות קשות של אכזבה, בושה ותחושת כישלון לנוכח החלום שהתרסק. על מנת לא להגיע למצב דומה אנו ממליצים על כתיבה של תכנית עסקית אשר מתאימה בדיוק לעסקים קטנים אשר מבקשים לגייס מימון להקמת העסק או לוודא שאכן הרעיון שלהם גן יכול להניב רווחיות לאורך זמן.

מתי כותבים תוכנית עסקית?

עכשיו כשברור שתהליך של בניית תכנית עסקית הוא שלב חובה בהתנהלות של כל עסק, נספר לכם שני דברים. האחד הוא, שגם אם כבר יש לכם עסק, זה לא מאוחר מדי לבנות תכנית עסקית ולמעשה, עדיף בשלב הזה מאשר לעולם לא. המטרה בכתיבה של תכנית עסקית היא למצות את הפוטנציאל הגלום בעסק על מנת להגיע לרמת רווחיות אופטימלית ובהתאם גם להכין את היזם להפעלה של מודלים עסקיים בצורה נכונה וזולה, חשוב לציין שתכנית עסקית מגנה על היזמים גם אם מדובר בהקמה של עסק קטן , כביכול. אנחנו ב Assist Team מביאים את הניסיון העצום שלנו בהקמה של עסקים ומיזמים קטנים כולל ליווי עסקי ובניית תכניות עסקיות לעסקים מגוונים, כדי שהעסק שלכם לא יכנס לסטטיסטיקות של עסקים שנסגרו. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח הודעה: או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס צור קשר: ונחזור אליכם עם כל מה שאתם צריכים לדעת.

סיכום תכנית עסקית לעסק קטן

הדבר השני שחשוב לדעת בהקמה של עסק קטן הוא ש Assist Team תסייע לכם בבניית תכנית עסקית וגם תלווה אתכם היזמים בהמשך הדרך להקמה נכונה ובטוחה של העסק שתמיד חלמתם עליו ובנוסף תוכלו להתנהל בצורה בריאה ורציונלית יותר וליהנות מעסק שנפתח מכל הסיבות הנכונות ופועל היטב בהתאם לשיטות מוכחות, גם לנוכח אתגרים אובייקטיבים. פנו אלינו ותיהנו מליווי מקצועי

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות יועצים בכיר הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי כלכלן מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

03-9467373

18:00 - 9:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

חשבת על הקמת עסק חדש? פיתוח של אתר סחר או אפליקציה ?

הצוות המקצועי שלAssist-Team יעמוד לצידך על מנת להפוך חלום למציאות, אנו מציעים לתרום מניסיוננו הרב לאורך השנים אם זה בהקמה של עסקים חדשים,כתיבה של תכניות עסקיות לכל מטרה או בדיקת כדאיות וכן גיוס מימון לצרכים שונים. הכל מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות וללא התחייבות מצדך על מנת לבדוק את מסלול הליווי המתאים לדרישות שלך.

03-9467373

18:00 - 9:00

קניון עזריאלי ראשונים

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר