בחרו עמוד

תכנית עסקית לחברה טכנולוגית

בישראל קיימות מאות חברות עסקיות עם רעיון טכנולוגי חדשני שפותח על מנת לשנות את העולם, אם גם לכם יש רעיון חדשני או כבר התחלתם הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק מניסיונו הרב ולקדם את המטרות שאתם נדרשים להם, כתיבה של תכנית עסקית אשר לוקחת את כלל תהליכי הפיתוח וההוכחה הטכנולוגית בהתאם לשוק היעד . תכנית עסקית לצורך קבלת החלטות עתידיות על פעילות עסקית זו המומחיות שלנו, צרו קשר עם יועץ מומחה.

למה צריך תכנית עסקית לחברה טכנולוגית ?

על מנת להשיג את היעד המבוקש עבור היזמים הכלי השכיח ביותר הוא תכנית עסקית, אך בשונה מתכנית עסקית רגילה לחברה טכנולוגית ישנם מאפיינים הנקבעים בהתאם לרעיון הייחודי שמאחוריו קמה החברה. בנוסף יש לכלול פרמטרים נוספים הקשורים ליכולות היזמים והתחום הטכנולוגי וזאת על מנת לייצר תמונת ראי לשלבי הפיתוח שיש לעבור עד הגעה לפעילות מלאה. תכנית עסקית לחברה טכנולוגית אמורה לשקף בעיקר את עלויות הפיתוח עד אימות היכולות ורק לאחר מכן להציג את תחזית ההכנסות שמצפים לקבל בהתאם לחדירת המיזם. מכאן גם השוני בין תכנית עסקית רגילה לבין תכנית עסקית לחברה טכנולוגית.

למי מיועדת התוכנית?

הסיבות המרכזיות שלהם נדרשת תכנית עסקית לחברה טכנולוגית או היי-טק היא גיוס משקיעים או על מנת להתקבל לחממה טכנולוגית שתקפיץ את הסטארט-אפ רחוק מאוד, מכאן גם רמת החשיבות להצלחה. לא מקבלים הזדמנות שנייה כאשר מציגים את הסטארט אפ למשקיע פוטנציאלי, אם לא הצלחנו להעביר את המסר כמו שצריך והתוכנית שלנו מלאה בחורים כמו גבינה שווייצרית הסיכוי שנצליח לגייס קטן מאוד. לכן גם ההמלצה לא להקל ראש ולבצע את ההשקעה הדרושה בבניית תכנית עסקית ייעודית לחברה טכנולוגית עם ירידה לפרטים הכי קטנים שניתן על מנת להראות כיצד אנו משיגים את היעדים ובצורה שמרנית ככל הניתן.

מה צריך על מנת לבנות תכנית עסקית מנצחת?

על מנת להגיע ליעד המבוקש אם זה גיוס מימון בסבב השקעות או הצורך להקים קו ייצור נוסף על מנת לספק את הדרישה, הסכמנו שהכלי המתאים ביותר הוא תוכנית עסקית. אך ככל שתהיו מוכשרים בתחום בו אתם עוסקים כתיבה של תוכנית עסקית נועדה להיכתב על ידי מקצוענים בלבד. יזם הוא כמו אומן , הוא יכול להיות מעולה אך עדיין לא להעביר את המסר הנכון בשל הערכות חסר ולכן עדיף להוציא את המשימה של כתיבת תוכנית עסקית לחברה אשר מתמחה בנושא ולקבל את המוצר הטוב ביותר. תכנית עסקית איננה שפת קוד ולכן רק מי שכתב מאות תכניות עסקיות יכול גם להעביר את המסר הנכון ובטווח קצר.

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות של מעל 10 יועצים הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי מנהל פיתוח עסקי מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות יועצים בכיר הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי כלכלן מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

03-9467373

18:00 - 9:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

[email protected]

כתבו לנו

חשבת על הקמת עסק חדש? פיתוח של אתר סחר או אפליקציה ?

הצוות המקצועי שלAssist-Team יעמוד לצידך על מנת להפוך חלום למציאות, אנו מציעים לתרום מניסיוננו הרב לאורך השנים אם זה בהקמה של עסקים חדשים,כתיבה של תכניות עסקיות לכל מטרה או בדיקת כדאיות וכן גיוס מימון לצרכים שונים. הכל מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות וללא התחייבות מצדך על מנת לבדוק את מסלול הליווי המתאים לדרישות שלך.

03-9467373

18:00 - 9:00

קניון עזריאלי ראשונים

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

[email protected]

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר