בחרו עמוד

שיווק עסק חדש

כשמדובר בעסק חדש, אתגרי השיווק מתעצמים

כל בעל עסק יגיד לכם, שאחד הדברים הכי מאתגרים בניהול העסק הוא הנושא של שיווק עסק חדש. רוב בעלי העסקים מוכשרים מאוד בתחום עיסוקם ואף יודעים כיצד לבחור בקפידה את הצוות שילווה אותם במכירות או בתפעול, אך כשזה נוגע לשיווק הם נתקלים בקושי, במיוחד אם אין להם השכלה או ניסיון רלוונטיים בתחום.

למה חשוב תכנית שיווק לעסק חדש

כשזה נוגע לעסק חדש, האתגר הזה מתעצם פי כמה וכמה.

עסק ותיק ופעיל אמנם צריך להמשיך לשווק ללא הרף, אך הוא כבר עבר את המשוכות הראשונות של חשיפה לקהל, מיתוג ויצירת מעגל לקוחות קבוע ונאמן.

פעולות השיווק שהוא צריך לבצע שונות במהותן מאלו של עסק חדש לגמרי, שפורץ לשוק בו רוב התחומים כבר רוויים וצריך להוכיח את עצמו כייחודי ויוצא דופן מבחינת המוצרים, השירות ועוד.

זו הסיבה שמי שבונה תכנית שיווקית לעסק חדש צריך לעשות את זה היטב ולהביא בחשבון את מכלול הגורמים הקיימים והפוטנציאליים שעשויים להשפיע על התנהלות העסק והרווחיות שלו.

הכנה של תכנית עסקית הכוללת בתוכה תכנית שיווק המראה את יעדי החדירה לשוק ואת כלל האמצעים הדרושים לשם כך חשובה מאוד על מנת לשקף ליזם את העלות של תכנית השיווק לצורך תקצוב הולם.

מומלץ לפנות לחברה המתמחה בפיתוח תכנית שיווקית לעסק חדש וכזו שיש לה ניסיון עם מגוון גדול של עסקים מתחומים שונים.

לדעת כמה תרוויחו עוד לפני שתרוויחו

היתרונות של תכנית שיווק

אחד היתרונות הגדולים של בניית תכנית שיווקית לעסק חדש, הוא היכולת להשתמש בה על-מנת לצפות ולנבא את גובה ההכנסות והרווחים ולבחון כיצד הם יתאזנו עם ההשקעה של פתיחת העסק וההוצאות הכרוכות בתפעול שלו. ידיעה של העלויות הצפויות יכולה לתת לכם נקודות חדשות למחשבה, כמו פנייה למקורות מימון שונים או צמצום ההוצאות בהיבטים בהם דווקא תכננתם להשקיע יותר. בכל מקרה, אל העלויות הצפויות תמיד כדאי להוסיף “טווח בטחון” סביר, שיסייע לכם להתכונן טוב יותר.

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות יועצים בכיר הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי כלכלן מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

03-9467373

18:00 - 9:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

[email protected]

כתבו לנו

חשבת על הקמת עסק חדש? פיתוח של אתר סחר או אפליקציה ?

הצוות המקצועי שלAssist-Team יעמוד לצידך על מנת להפוך חלום למציאות, אנו מציעים לתרום מניסיוננו הרב לאורך השנים אם זה בהקמה של עסקים חדשים,כתיבה של תכניות עסקיות לכל מטרה או בדיקת כדאיות וכן גיוס מימון לצרכים שונים. הכל מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות וללא התחייבות מצדך על מנת לבדוק את מסלול הליווי המתאים לדרישות שלך.

03-9467373

18:00 - 9:00

קניון עזריאלי ראשונים

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

[email protected]

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר