מסלול תנופה

מסלול תנופה של הרשות לחדשנות מיועד ליזמים חדשים בראשית דרכם המעוניינים לגבש ולקדם רעיון טכנולוגי חדשני, ולשלב המחקר והפיתוח בו יוכלו לגייס מימון להמשך פיתוח ומסחור המיזם. מטרתו היא לסייע להוכחת היתכנות טכנולוגית וישימות עסקית של המיזם. במסלול תנופה ניתן לקבל עד 85% מימון בהתאם לבקשת המימון שהוגשה לרשות לחדשנות. לחברתנו ניסיון עשיר, מוצלח ורב שנים בהגשת בקשות מימון לרשות החדשנות, צרו קשר ויחד נפתח את הדבר הבא.

למי מתאים מסלול תנופה?

מסלול תנופה מתאים ל- יזם/ת פרטי/ת, קבוצת יזמים, או חברות חדשות (בהתאם להנחיות) העוסקות בכל ענפי התעשייה מענק בשיעור של עד 85% מהתקציב המאושר ועד לתקרת מענק של 200,000 שקלים לתקופה של עד שנתיים: 100,000 ₪ לשנה + 100,000 ₪ לשנה נוספת.
כספי המענק משמשים ל:בניית אב טיפוס, הגנה על קניין רוחני ולפיתוח עסקי ראשוני לרבות – חומרים, רכיבים מתכלים, קבלני משנה, יועצים טכניים, יועצי שיווק, עורכי פטנטים והצגה בתערוכות אך אינו מכסה עלויות שכר ליזמים עצמם. בנוסף היזמים אינם נדרשים להקים חברה או לעזוב את מקום עבודתם ואינו נדרש לצאת למסע מפרך של גיוס מימון שלרוב גורם לדילול המניות בידי היזם. בנוסף מיזם אשר התקבל למסלול תנופה מקבל סוג של תו תקן והמשמעות היא שגם הסיכוי שנראה את המוצר על המדף גבוה מאוד.

תנאי מסלול תנופה:

מקבל המענק יהיה מחויב בתנאים הבאים:

במידה והינך יזם פרטי/ קבוצת יזמים תושבי מדינת ישראל המתגוררים בה דרך קבע, שהם בני 18 לפחות במועד הגשת הבקשה. (פרט ליזמים אשר בידיהם ויזת חדשנות).
במידה ומדובר בחברה חדשה הרשומה בישראל –
o החברה הוקמה לצורך ביצוע המיזם נשוא הבקשה.
o אין לחברה מכירות ממועד הקמתה.
o היקף המימון שגייסה מיום הקמתה אינו עולה על 400,000 ₪.
o אחזקת היזמים במניות החברה היא כאנשים פרטיים (לא חברות בבעלותם).
o אם החברה נמצאת בבעלות משותפת של היזם/ים ומוסד אקדמי/מחקרי/רפואי ישראלי, מקבל המענק יהיה מחויב להסדר זכויות בקניין הרוחני, כמפורט בנהלי תכנית תנופה.
על היזם/יזמים/חברה לפעול על פי חובת הדיווח, חובת הרישום, חובת תמלוגים, חובת שימור הידע והקניין הרוחני בהתאם לחוק החדשנות, מסלול הטבה מס’ 9 ונהלי המסלול.
מודל מימון אטרקטיבי – השתתפות בסיכונים הכרוכים בתהליך הפיתוח של החברה, אך לא ברווחים או בהצלחות עתידיות. המיזם הזוכה בהטבות, מתחייב להחזיר לרשות החדשנות את המימון שקיבל, על ידי תשלום תמלוגים בגובה 3 אחוז מהמכירות, וזאת אך ורק אם המיזם הצליח להגיע לשלב המסחור בהתאם להוראות תמלוגים.

חשבם על הדבר הבא? על המוצר שישבור את השוק? נשמח לעזור לכם במימוש הרעיון לכדי מימוש תעשייתי

כל הדרוש הוא תיאום פגישת היכרות אצלנו במשרדי החברה וללא עלות על מנת לבחון את התאמתך לקבלת מימון מקרן של המדען הראשי .

אנחנו ב- Assist-Team מחויבים להצלחת היוזמה ולוקחים אחריות מלאה לאורך התהליך , מתוך היכרות מקדימה של תהליך פיתוח אנו ממליצים לא למהר ולתאם פגישת ייעוץ ראשונה על מנת לבנות את תהליך ההקמה והפיתוח של הרעיון כהלכה וללא הוצאות מיותרות לאורך הדרך . 

השלבים להגשת בקשה למדען הראשי:

  • ליווי בהכנת בקשה לרישום פטנט/קניין רוחני
  • בדיקת היתכנות כלכלית והערכת הפוטנציאל הגלום
  • היתכנות טכנולוגית ופונקציונאלית של המוצר
  • כתיבה של תוכנית עסקית – deck להצגה

Assist-Team הדרך הנכונה להקמה של סטארטאפ חדש 

כתיבה של תוכנית עסקית אשר תלווה אותך החל מגיוס משקיעים עד הקמה נכונה ומהירה של סטארטאפ חדש 

054-7191999

18:00 - 9:00

שדרות נים 2 ראשון לציון

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 09:00-13:00

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

צור קשר