קרן תנופה

קרן תנופה של המדען הראשי מציע סיוע כספי ליזמים על-ידי המדינה. המטרה של הקרן לפתח יוזמות וחדשנות טכנולוגית מקומית בכל העולם. מחפשים מימון למוצר חדש ? לצוות המקצועי של assist-team ניסיון רב מול המדען הראשי בגיוס מימון לסטארט אפים ומוצרים חדשים.

כבר ידוע בכל העולם שאנו אומה של סטארט אפים וחדשנות טכנולוגית , מי לא רוצה להיות “וויז” הבא או “מובילאיי” ואם אפשר לעשות אקזיט קטן אז למה לא…

אז ככה , זה לא באמת קורה במציאות ,לא כל רעיון או יוזמה מדהימים ומקוריים ככל שיהיו הם גם בעלי היתכנות טכנולוגית ומודל עסקי מנצח ,אנו ב- Assist-Team מתמחים בלהפוך חלום למציאות על ידי הגשת מימון לקרן תנופה אך חשוב להכין את בקשת המימון כהלכה טרם הגשתה .

גודל המימון שניתן לקבל יכול להגיע עד 85% מתקציב שעבר אישור או עד 200,000 ₪ וזאת על מנת לשלם עבור יועצים טכניים, פטנטים, חומרי גלם ועוד הוצאות הנדרשות בתהליך פיתוח המוצר או הטכנולוגיה, בנוסף ניתן לפרוס את החזר ההלוואה לפי יכולות המיזם ובכך להקל משמעותית על תזרים המזומנים בשלבי הפיתוח. על מנת לקבלת את מענק המדען הראשי אנו ממליצים לתאם פגישת ייעוץ ראשונית עם צוות הפיתוח של חברת Assist-Team  ויחד נגשים חלום.

חשבם על הדבר הבא? על המוצר שישבור את השוק? נשמח לעזור לכם במימוש הרעיון לכדי מימוש תעשייתי

כל הדרוש הוא תיאום פגישת היכרות אצלנו במשרדי החברה וללא עלות על מנת לבחון את התאמתך לקבלת מימון מקרן של המדען הראשי .

אנחנו ב- Assist-Team מחויבים להצלחת היוזמה ולוקחים אחריות מלאה לאורך התהליך , מתוך היכרות מקדימה של תהליך פיתוח אנו ממליצים לא למהר ולתאם פגישת ייעוץ ראשונה על מנת לבנות את תהליך ההקמה והפיתוח של הרעיון כהלכה וללא הוצאות מיותרות לאורך הדרך . 

השלבים להגשת בקשה למדען הראשי:

  • ליווי בהכנת בקשה לרישום פטנט/קניין רוחני
  • בדיקת היתכנות כלכלית והערכת הפוטנציאל הגלום
  • היתכנות טכנולוגית ופונקציונאלית של המוצר
  • כתיבה של תוכנית עסקית – deck להצגה
אסיסט-טים כל הזכויות שמורות © 2019

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות