מצגת משקיעים

השקעת ימים כלילות בפיתוח החידוש הטכנולוגי המהפכני שלך, גייסת צוות מומחים מקצועיים ‏שיסייעו לך ליישם אותו ועשית את כל הלימוד הנדרש על תהליך הייצור, על כדאיותו ועל הפוטנציאל ‏הרווחי שלו. עכשיו, נשאר רק לקחת את אותו רעיון ולמצוא את הדרך לממשו במציאות ולהתחיל ‏לשנות העולם ועם קצת מזל, לעשות את האקזיט שיסדר אותך לכל החיים. ‏

צרו קשר עם צוות ASSIST-TEAM ואנו כבר חוזרים לתיאום פגישה

 

הכנת מצגת למשקיעים

השקעת ימים כלילות בפיתוח החידוש הטכנולוגי המהפכני שלך, גייסת צוות מומחים מקצועיים ‏שיסייעו לך ליישם אותו ועשית את כל הלימוד הנדרש על תהליך הייצור, על כדאיותו ועל הפוטנציאל ‏הרווחי שלו. עכשיו, נשאר רק לקחת את אותו רעיון ולמצוא את הדרך לממשו במציאות ולהתחיל ‏לשנות העולם ועם קצת מזל, לעשות את האקזיט שיסדר אותך לכל החיים.

בדרך אל המימוש, אמנם, ‏טמונים גם מכשולים.

המכשול המשמעותי ביותר שיעמוד בפניך הוא גיוס משקיעים שיסייעו לך לממן ‏את המיזם ולהכין את המוצר שלך לפיתוח. הפנייה למשקיעים עשויה להיות מפחידה ומלחיצה ובמידה ‏רבה גם להוציא את הרוח מהמפרשים.

כדי לסייע לך להגיע אליהם עם הביטחון הדרוש כדי למכור את ‏הרעיון וכדי להתבלט מעל כל רעשי הרקע, צוות אנשי המקצוע המנוסה והמיומן של ‏ Assist-team ‏ ‏יסייע לך לבנות מצגת למשקיעים שתעביר את הרעיון שלך בצורה הטובה ביותר ותגייס אותם ללוות ‏אותך לאורך כל הדרך. ‏

התבלטות בשטח

עולם העסקים הישראלי תחרותי מאין כמוהו ומתנהל באינטנסיביות אדירה.

הפגישה שתהיה לך עם ‏משקיע פוטנציאלי, תהיה מוגבלת בזמן (וסביר להניח שמדובר יהיה בזמן קצר) ותהיה רק חלק זעיר ‏ביום מלא פעילויות של המשקיע אליו פונים יזמים רבים.

בתוך הרעש האדיר הזה, עלינו להצליח לזקק ‏את הרעיון שלך ולהעביר אותו בצורה בהירה, משכנעת ושתתפוס את הקשב של המשקיע שלך על ידי ‏התבלטות והיבדלות מכל רעיון שהוצג בפניו עד עכשיו.

לכן, אנו מלווים אותך מהשלב הראשוני ביותר ‏על מנת לסייע לך לתאר את מהותו של הרעיון שלך, חשיבותו לעולם ועל מגוון הפתרונות שהמיזם שלך ‏מציע לאנושות.

אם הרעיון יהיה מספיק ברור עבורך, המצגת שלך תוכל להעביר אותו בצורה הטובה ‏ביותר שניתן גם לאחרים. ‏

תוכן איכותי ואינפורמטיבי

לצד ייחודיות המוצר וחשיבותו, חשוב מאוד שנדע לדבר במספרים. באמצעות אינפוגרפיקה מושכת ונעימה וויזואלית, ניתן להעביר כמות אדירה של נתונים בזמן קצר ולהציג בפני המשקיעים את שווי החברה המוערך, גודל השוק הפוטנציאלי ותוכנית שיווקית מפורטת, תחזיות הצלחה עסקיות ותכנון תקציבי קונקרטי שיאפשר להם להבין בדיוק מה הם מממנים ואיזו תשואה צפויה להם.

אנו נסייע לך לנסח את כל התוכן והנתונים בצורה ברורה, מושכת ומנוסחת היטב ומצד שני, נסייע לך לתמצת את הרעיון כך שיקלע בול ויוכל להעביר בזמן קצר כמות גדולה של מידע שתקנה את קהל השומעים שלך.

לגיוס משקיעים דרושים מומחים

זוהי כנראה תהיה אחת הפגישות המשמעותיות ביותר שייצא לך לקיים בחייך.

זוהי ההזדמנות שלך לגייס את ההון הנדרש כדי להפוך רעיון ערטילאי לטכנולוגיה פורצת דרך שתשנה את העולם.

לכן, חשוב שיעמדו לצידך אנשי מקצוע בעלי ניסיון שיעזרו לך להכין מצגת תמציתית, מושכת ומשכנעת.

צוות Assist-team מגיע כולו מרקע רב שנים של עבודה עם חברות סטארט-אפ מובילות.

במשך השנים רכשנו ידע רב בעבודה מול משקיעים פוטנציאליים ולמדנו את הדרכים היעילות ביותר אל ליבם ואל כיסם.

אנו מזמינים אותך לצאת איתנו לדרך משותפת שתפתח את החברה שלך אל המשקיעים שירימו אותה הלאה. לפרטים נוספים, אנו ממתינים לפנייתך.

אסיסט-טים כל הזכויות שמורות © 2019

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות