גיוס אשראי לעסק חדש

 מהו גודל המימון הנכון להקמה של העסק שלך? זוהי אחת השאלות הקשות העומדות בפני יזמים חדשים, בחינה של מרכיב המימון הינה קריטית ביותר להצלחה של העסק. ליווי גיוס מימון לעסק חדש דורש ידע וניסיון רב,לאחר שהצלחנו לגייס למאות עסקים את המימון הדרוש להם אנו ממליצים גם לך על יצירת קשר להתחלה של גיוס המימון המתאים בדיוק לדרישות של העסק שלך. אנו מתמחים בגיוס כספים לעסקים קטנים ובינוניים, עד כה סייענו למספר רב של עסקים לקבל הלוואה מהקרן בערבות המדינה,קרן נתן,משקיעים או ישירות מהבנק. בדיקה מקדימה מבטיחה אחוזי הצלחה גבוהים.

 

 

שלבי תהליך גיוס המימון לעסק חדש

מתחילים בבדיקת הזכאות היא ללא עלות או התחייבות במשרדי החברה

  •  מתבצעת פגישה או שיחת היכרות מפורטת עם הלקוח שבה נבדק מהות העסק, היסטוריה עסקית, תכנית השקעות, צרכי הלוואה נדרשת, בנק שממנו רוצה לקחת הלוואה.
  • מחליטים יחד לאיזה מקור מגישים את ההלוואה בהתאם לצרכי הלקוח ואפשרויות המימון בשטח.
  • איסוף דוחות ונתונים פיננסים של העסק / היזם.
  • הכנת התכנית העסקית וקבלת אישור הלקוח.
  • משלוח התכנית העסקית לגוף הרלוונטי
  • מעקב מול הגוף ההממן לבחינת סטטוס הבקשה עד לסיום תהליך קבלת ההלוואה

 הבדיקה ללא עלות או התחייבות – צרו איתנו קשר!

גיוס אשראי לעסקים קיימים

לא פעם נדרש גיוס מימון נוסף לצורך הרחבת הפעילות העסקית ו או לצורך מימון הפעילות הקיימת, על מנת לקדם את בקשתך לגיוס מימון יש צורך בתיאום פגישה 

ללא עלות או התחייבות לבדיקת זכאותך והתאמה של מקור המימון המתאים לצרכי העסק . חבל להמתין עד שהחוב יתפח ,צרו קשר עוד היום.

צרו עימנו קשר להתחלת התהליך

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות של מעל 10 יועצים הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי מנהל פיתוח עסקי מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

אסיסט-טים כל הזכויות שמורות © 2019

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות