בחרו עמוד

בניית אב טיפוס

איזה יופי, סיימתם את שלבי האפיון וכעת לאחר כתיבה של תכנית עסקית ולבטח גם גיוס המימון הנדרש אתם מוכנים לייצר את אב טיפוס ראשון למוצר שלכם. פיתוח אב טיפוס יכול להיות תהליך ארוך ומייאש, אך חשוב לדעת שהלמידה בתהליך בעלת חשיבות עליונה ואם המטרה שלכם לייצר מוצר חדש אשר יפרוץ את גבולות השוק זהו חלק בלתי נפרד ולא פעם נדרשים לייצר מספר תבניות עד קבלת מוצר מוגמר ומתפקד כראוי.

מה זה אב טיפוס

כאשר רוצים לייצר מוצר חדש נדרשות תבניות ייצור אשר בתוכם או בצורה אחרת מתבצעת פונקציונאליות מסוימת, בפיתוח של מוצר חדש אנו מייצרים מספר תבניות (בהתאם לדרישות הפיתוח של המוצר) ולאחר מכן מחברים את כלל התבניות והמרכיבים התפעוליים המראים בדיוק כיצד פועל המוצר שיזמנו. רק כעת ניתן לומר שקיבלנו אב טיפוס ראשון.

התקלות בפיתוח מוצר חדש

פיתוח של מוצר חדש הוא סוג של מגדל קלפים, טעות קטנה יכולה להביא לשינוי עצום בתהליך הפיתוח ולייקר את עלויות הפיתוח בצורה משמעותית, אם זו משאבת חלב אם חדשה או מוצר לאו טק אחר בכל אחד שינוי קטן יכול להביא למצב של הפסד כלכלי כבר בשלב הראשון. על מנת להקטין תקלות ככל הניתן ולייצר מוצר חדש בצורה מיטבית יש להתחיל בשולחן השרטוטים ולהכין אפיון פונקציונלי וטכנולוגי ברמה גבוה.

פיתוח של מוצר חדש

אנו בחברת Assist-Team מלווים את היזמים משלב ה-pro-seed עד חדירת המוצר לשוק וביסוס פעילות עסקית מלאה, בתהליך הליווי והייעוץ שלנו בפיתוח מוצר חדש אנו שמים דגש על ההיתכנות הכלכלית בתהליך הייצור והפיתוח ובכך מונעים חריגה מתקציב מוגדר. הדרישה לניהול כספי נובעת לרוב מהמשקיעים אשר מימנו את תהליך הפיתוח ורוצים להיות בטוחים שהשימוש במקורות המימון נעשה על פי התכנית העסקית.

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות של מעל 10 יועצים הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי מנהל פיתוח עסקי מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות