בחרו עמוד

כתיבת תכנית עסקית לסטארט-אפ

על מנת להכווין את העסק שלך במסלול להצלחה, לא ניתן פשוט לנוע לכל כיוון בו הרוח נושבת. ‏החברה שלך זקוקה לחזון שינחה אותה בכל פרשת דרכים ושתספק את הקווים המנחים שיהוו את ‏התרבות הארגונית ואת אופי המותג שלך שיבוא לידי ביטוי בכל פעולותיך. לכן, כל עסק זקוק ‏לאסטרטגיה עסקית ארוכת טווח ורחבת היקף שתסייע לו לתכנן באופן מושכל את המסלול בו ינוע ‏העסק ושתפרט למערך של משימות את הדרך אל מימוש החזון.

צוות המומחים של ‏ Assist-team ‏ מציע ‏ליווי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר לעסקים מכלל הענפים ויסייע לך לבנות את התכנית העסקית ‏שתגלם בהתנהלות העסק את המהות העמוקה ביותר אליה כיוונת כאשר הרעיון העסקי שלך רק ‏התחיל להבריק במוחך.‏

צור קשר עם צוות המומחים של אסיסט-טים ואני מיד חוזרים להמשך

לשם מה נדרשת תכנית עסקית לסטארט-אפ?

תוכנית עסקית לסטארט אפ היא tci דרכים לקביעת והשגת מטרות טרם יצאנו לשלב הפיתוח, התוכנית המספקת רשימת מהלכים טקטיים ואסטרטגיים, באמצעותם ההנהלה או היזם יכולים לתכנן את העתיד ולצמצם את אי הוודאות. באמצעות תכנון הצמיחה של הסטארט אפ, ניתן לקבוע מהו ההון הדרוש לפעילות החברה משלב ההקמה עד חדירה לשוק, ולא פעם בשלב הגיוס לתת ליזמים מידע על אסטרטגיות היציאה (אקזיט) הרצויות להם. תכנית עסקית לסטארט-אפ היא מסמך כתוב, ועצם העלאתו על כתב מאפשרת ליזם לארגן את מחשבותיו והנחות העבודה שלו, ולנתחן באופן ריאלי, אובייקטיבי ונטול רגשות בכול הנוגע לפיתוח והקמה של הסטארט אפ שלו.

  • בניית שותפויות ורקימת קשרים
  • ייזום פרויקטים רחבי היקף
  • גיוס הון ופנייה למשקיעים
  • התנהלות כלכלית
  • התוויית תרבות ארגונית

במובן הזה, תוכנית עסקית טובה תשמש לך כמעין ערכת ניווט שתאפשר לך תמיד לחזור אל הנתיב הבטוח אל החזון שלך, גם ברגעים המערערים יותר שהעסק עשוי להיתקל בהם.

המאפיינים הייחודיים של תכנית עסקית לחברת סטארט-אפ

חברות סטארט-אפ מגלמות את מהותה של החדשנות פורצת הדרך שדוחפת היום את עולם העסקים קדימה בקצב חסר תקדים. הטכנולוגיות המודרניות בהווה ואלו שהעתיד צופן לנו, מעצבות מגוון רחב של תחומי תעשייה. כדי להבטיח שרעיונותיך יוכלו לשאת פרי וכדי לאפשר לעובדיך לתת דרור ליצירתיות באין מפריע, נדרשת תוכנית עסקית שתסייע לך לעצב את הארגון שלך בצלמו ובדמותו של המותג הנמצא בפיתוח.

כאן בדיוק אנו נכנסים לתמונה. ניסיוננו רב השנים בעבודה עם כמה מחברות הסטרט-אפ המובילות שהיו בשוק הטכנולוגיה הישראלי, הן בתחום הניהול, הן בגיוס הכספים והן בתחום הדיגיטל מאפשר לנו לבנות עבורך תוכנית עסקית שתהיה תפורה לצרכי העסק שלך בצורה המדויקת ביותר. זהו החזון שלאורו הקמנו את Assist-team – יישום כל הידע המקצועי והניסיון שצברנו בתחום ההיי-טק על מנת לתת לחברות בצעדיהן הראשונים כלים חזקים ומתקדמים כדי לנהל את העסק בצורה הטובה ביותר.

סקירת העסק וחישוב מסלול

בשיחה משותפת, נסייע לך לתאר בצורה התמציתית והמדויקת ביותר את מהות השירות או המוצר ‏בפיתוח, השימושים הייחודיים שלו והחידוש הטכנולוגי הטמון בו. הידע הזה יסייע לנו לבנות תכנית ‏עסקית ייעודית לסטארט-אפ שתממש את פיתוח, שיווק וניהול המוצר או הסטארט-אפ שלך בצורה הטובה ביותר. ‏

ניסוח תקציר מנהלים

מפת הדרכים המפורטת של העסק שלך בדרך אל ההצלחה כולל תחזיות רווח, מפרט ניהול העסק וכל ‏הנתונים הנדרשים על מנת לסלול נתיב יציב ובטוח לעסק, שניתן יהיה גם לחלוק עם המשקיעים ‏הפוטנציאלים שלך. ‏‏

אנו ממתינים לפנייתך

נשמח לשתף אותך בידע והניסיון המקצועי שלנו ולסייע לך לבנות את עסק חלומותיך. לפרטים ‏נוספים, ניתן להשאיר את פרטיך באתר ונחזור אליך בהקדם.‏‏‏

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות יועצים בכיר הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי כלכלן מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

03-9467373

18:00 - 9:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

[email protected]

כתבו לנו

חשבת על הקמת עסק חדש? פיתוח של אתר סחר או אפליקציה ?

הצוות המקצועי שלAssist-Team יעמוד לצידך על מנת להפוך חלום למציאות, אנו מציעים לתרום מניסיוננו הרב לאורך השנים אם זה בהקמה של עסקים חדשים,כתיבה של תכניות עסקיות לכל מטרה או בדיקת כדאיות וכן גיוס מימון לצרכים שונים. הכל מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות וללא התחייבות מצדך על מנת לבדוק את מסלול הליווי המתאים לדרישות שלך.

03-9467373

18:00 - 9:00

קניון עזריאלי ראשונים

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

[email protected]

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר