ניהול עסק עצמאי

מה צריך לדעת לפני הקמה של עסק חדש?

לא מעט אנשים, גם שכירים שאלו הם צעדיהם הראשונים בעולם העסקים וגם אנשי עסקים ותיקים, מתפתים לפתיחת עסקים חדשים. הסיבות לכך יכולות להיות מגוונות: לעיתים זהו הרצון ליצור מקור הכנסה נוסף מעבר לקיים, לפעמים זה נובע מתחושה של מיצוי בתחום העיסוק הנוכחי ורצון להתנסות בתחומים נוספים ולפעמים זהו הרצון להיות עצמאיים, לנהל ולהתנהל לבד, ללא דרישות מבוסים כאלו ואחרים. אך ניהול עסק עצמאי דורש המון ידע ומקצועיות בתחומים מסוימים ולכן כדאי לשקול היטב האם אתה זקוק ליועץ עסקי מקצועי אשר ילווה אותך לניהול עסק בצורה נכונה.

החשיבות בניהול עסק עצמאי

חשוב לזכור שניהול עסק עצמאי אינו דבר פשוט כלל ומומלץ להיעזר לשם כך באנשי מקצוע לאורך כל הדרך ובמיוחד לפני הקמה של עסק חדש, ניהול עסק חדש דורש תכנון קפדני, כלכלי, לוגיסטי ואף מנטלי ומי שפותח עסקים מבלי לעשות עבודת הכנה הולמת, עלול למצוא את עצמו מהר מאוד בחובות והפסדים שיובילו לסגירת העסק. הצלחת העסק תלויה בעיקר ברמת הניהול שלו, זוהי ממש משוואת קו ישר. בניהול עסק עצמאי קפדני ניתן לשפר תקלות או בעיות עסקיות שהתגלו ובכך להקטין את הסיכון בסגירה של עסק שיכול להיות רווחי לבעליו במידה וידע לנהל אותו.

מיהו מנהל טוב לעסק שלו?

ניהול עסק עצמאי בצורה מיטבית דורש השקעה רבה גם במשאבים וגם ברכישה של ידע חדש, מנהל טוב אינו אמור לדעת הכל אך הוא אמור ללמוד מאנשי מקצוע כיצד יש לנהל עסק עצמאי בצורה נכונה ,ובמיוחד בהקמה של עסק חדש ויזם חדש שאינו בעל ניסיון מקדים בניהול עסק עצמאי. מנהל טוב יודע היכן נמצא העסק שלו בכל רגע נתון במספר היבטים חשובים כמו: כספים, כ"א ,תמחור ועוד, ובמידה והוא אינו יודע לנהל כספים או מערך אחר ? מה עושים? אז התשובה לכך פשוטה מאוד, יועצים כלכליים או אנשי מקצוע אחרים היכולים לגשר על הפער ובכך להקנות לעסק את הכלים הדרושים לו להתפתחות עסקית.

 ליווי וייעוץ עסקי לעסק עצמאי

בעל עסק עצמאי אשר לא מצליח מסיבה כזו או אחרת לנהל את העסק שלו אבל מאוד רוצה, ליווי וייעוץ עסקי של כלכלן צמוד הוא הפתרון שלנו , אנו מתמחים בליווי בעלי עסקים למקסום התוצאות העסקיות שלהם וניהול מיטבי , רוצה לשפר את הפעילות של העסק שלך? צרו קשר לתיאום פגישה ייעוץ ראשונה ללא עלות או התחייבות עם הצוות המקצועי שלנו לאבחון מקדים.

Assist-Team הדרך הנכונה להקמה של סטארטאפ חדש 

כתיבה של תוכנית עסקית אשר תלווה אותך החל מגיוס משקיעים עד הקמה נכונה ומהירה של סטארטאפ חדש 

054-7191999

18:00 - 9:00

דוד סחרוב 3

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

info@assist-team.co.il

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר