מימון ישיר

חברת המימון החוץ­ בנקאי – מימון ישיר, מקבוצת ביטוח ישיר, מתרחבת גם למתן מימון ליזמים לצורך הקמה של עסק חדש. סכום ההלוואה המקסימלי צפוי לעמוד על 200 אלף שקל ועל מנת לקבל אותו יש צורך להכין תכנית עסקית המראה את רמת רווחיות העסק וכמובן מידע על היזם עצמו.

הלוואה להקמה של עסק חדש

מימון ישיר מאפשרת לך היזם לקבל הלוואה לקמה של עסק חדש דרכם בתהליך קצר במקום הלוואה בנקאית, קבלת ההלוואה אינה דורשת בטחונות אך קבלת המימון מתבססת על ההיתכנות העסקית של העסק אותו מקימים. אז במידה וחשבתם להקים עסק חדש קבלת הלוואה מחברת מימון ישיר יכולה להקל עליכם את עלויות ההקמה כאשר אתם ללא מרכיב הביטחונות .

צריכים הלוואה לעסק?

קבלת הלוואה להקמה של עסק חדש או עבור בעלי עסק קיים אינה מהלך פשוט, על יזם/ת לדעת שככל שרמת התוכנית עסקית שלו מקצועית יותר כך הסיכוי לאישור מקסימאלי של גובה ההלוואה גדול יותר. הגשה של תכנית עסקית לא מקצועית יכולה גם לפסול את בקשת ההלוואה להעמיד את היזם בסיכון מול גופים אחרים. נכון ניתן לקבל הלוואה גם מגופים אחרים אך לא תמיד יוותרו לכם על מרכיב הביטחונות ולעסקים קטנים זה יכול להיות קריטי.

יתרונות ההלוואה של מימון ישיר

קבלת הלוואה של חברת מימון ישיר מאפשרת ליזם חדש הקלה משמעותית בעלויות ההקמה, כאשר לא נדרש להעמיד ביטחונות אשר יכולים להגיע ל-30% כבר חסכנו 60,000 ש"ח שניתן להעביר לשימוש ייעודי אחר ובכך למקסם את פוטנציאל ההצלחה של עסק חדש. צריכים הלוואה להקמה של עסק חדש? פנו לצוות המומחים שלנו לתיאום פגישת ייעוץ ראשונה לצורך התאמה של מסלול המימון הנכון ביותר עבורכם.

Assist-Team הדרך הנכונה להקמה של סטארטאפ חדש 

כתיבה של תוכנית עסקית אשר תלווה אותך החל מגיוס משקיעים עד הקמה נכונה ומהירה של סטארטאפ חדש 

054-7191999

18:00 - 9:00

דוד סחרוב 3

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

info@assist-team.co.il

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר