בחרו עמוד

ליווי בפיתוח אתרים

היום כמעט ולא ניתן לראות מיזם עסקי אשר לא מגובה באתר אינטרנט המשרת את חזונו, חלק משמעותי בהקמה של עסק חדש קטן או בינוני יהיה הישענות על אתר אינטרנט. לא פעם עסק חדש נשען כמעט לחלוטין על גיוס לקוחות חדשים דרך אתר האינטרנט שלו , אך מה קורה כאשר הלקוחות אינם מגיעים? כיצד זה משפיע על עסק חדש? ליווי בפיתוח אתרים הוא חלק חשוב בהקמה של עסק חדש על מנת לעמוד ביעדי תכנית עסקית

החשיבות את אתר לעסק חדש

עסק חדש חייב לפעול לפי תכנית עבודה מסודרת שהיא למעשה תכנית עסקית, מערך השיווק של העסק לרוב נשען היום על גוגל, וזאת על מנת להגיע  למקום ראשון בחיפושים הנעשים בתחום הפעילות של העסק. לאחר שלקוח נחשף למודעת גוגל שלך הוא לרוב יופנה לאתר החברה לביצוע של אינטראקציה מסוימת, היה ורמת הנראות של האתר אינה טובה הסבירות לנטישה של הלקוח גבוה מאוד. משמעות נטישה של לקוח מאתר החברה הינה הגדלה של תקציב תכנית השיווק של העסק, למעשה יש צורך לשלם יותר עבור גיוס לקוח חדש.

אז איך חוסכים כסף בתמהיל השיווק

עסקים קטנים במיוחד חייבים להשקיע בפיתוח של אתר אינטרנט, נכון כיום ניתן לשלם ולקבל אתר בעלות נמוכה מאוד אך לא בטוח שאתר אינטרנט זה יביא גם את התוצאות שרציתם וגם יקדם אתכם למקומות ראשונים בגוגל, במיוחד כאשר מדובר בעסק חדש לקיחת הימור יכולה להביא לקריסה של המיזם העסקי. אז איך חוסכים כסף? משקיעים בפיתוח של אתר אינטרנט אשר עומד בכל הכללים הדרושים לקבלת חווית גלישה נעימה וזורמת כולל השקעה בעיצובים .

סיכום ליווי אתרים

 על מנת לוודא שאכן חלון הראווה של עסק חדש גם יביא לקוחות יש צורך בגוף מקצועי אשר ניהל פיתוח והקמה של אתרי אינטרנט, בכך למעשה אנו גורמים לכלל המעורבים בתהליך הפיתוח לעמוד תחת עינה הפקוחה של חברת הייעוץ בנוסף ליזמים. בתהליך ליווי עסקי בהשמה של עסק חדש יש צורך בהתנהלות מושלמת על מנת לחסוך ככל הניתן בהקמה של מיזם חדש, כל שקל חשוב ליזמים ולכן יועץ מקצועי עם ניסיון מקטין את אי הוודאות שיש ליזמים ועוזר בבחירה של הפלטפורמה הנכונה שתביא את התוצאה הטובה ביותר.

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות של מעל 10 יועצים הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי מנהל פיתוח עסקי מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות