כתיבת ‏Deck‏ למשקיעים

כל חברת סטארט-אפ זקוקה בתחילת דרכה למשקיעים שיסייעו לה לממן את פעילות החברה ולהכין ‏אותה לקראת פיתוח המוצר. המשקיעים, אמנם, לא קונים חתול בשק.

כדי להצליח להבהיר ‏למשקיעים את הפוטנציאל הטמון ברעיון שהגית וכדי להצליח לגייס אותם להפוך אותו למציאות, ‏חשוב לבנות תיק מסמכים שנוכל להציע בפניהם שיכיל את כל הנתונים שישכנעו אותם מעבר לכל ספק ‏כי עליהם להשקיע בחזון שלנו ולסייע לנו לבנות את חברת הסטרט-אפ שלנו עד למימוש מטרותיה.‏

צרו קשר עם צוות המומחים שלנו ומיד נתחיל תהליך שמביא תוצאות

הניסיון הנרחב של צוות ‏ Assist-team‏ בגיוס מימון ופנייה למשקיעים במסגרת עבודתם עם מערך רחב ‏של חברות סטארט-אפ, הוא נכס יקר ערך שיסייע לך לקבל את ארגז הכלים החיוני על מנת לעצב את כל ‏המסמכים הנדרשים כדי ליצור עניין במשקיעים שיסייעו לרעיון שלך לקרום עור וגידים.‏

מה מכיל ‏Deck‏ למשקיעים?‏

ישנם מספר מסמכים שיסייעו לך להגיע למשקיעים הפוטנציאליים ולהעביר אליהם את כל המידע ‏הנחוץ.‏

תקציר מנהלים (‏One Pager‏)‏

דף יחיד שמטרתו העיקרית היא יצירת עניין ראשוני בשירות ובמוצר שבכוונתך לפתח. זהו כלי חשוב ‏לבניית ההיכרות הראשונית ומספק את המידע המגלם את מהותו של המוצר. למשל, תיאור הבעיה לה ‏מספק המוצר מענה, חשיבות הפתרון וחדשנותו, קהל היעד וניתוח השוק, היתרונות הבולטים של ‏הרעיון על פני פתרונות מתחרים והצגת הצוות העומד מאחוריו והחידושים הטכנולוגיים. ‏

תוכנית עסקית

בהמשך, כמובן, נציין גם את הסכום הנדרש לגיוס על מנת להרים את הפרויקט ונבנה מפרט מסודר בו נתאר כיצד ייעשה שימוש בכל סכום הכסף שהמשקיע יעביר לידי החברה, אם יבחר בכך. ניתן ליצור מעין תקציר של התכנית העסקית שבנית עבור החברה שלך ולתאר בנקודות את האופן בו מיועדים התקציבים למטרות השונות.

מורי הדרך שלך בעולם הסאטרט-אפ

השותפות המקצועית שלך עם Assist-Teamתביא ליוזמה שלך שפע כלים מקצועיים שיאפשרו לך להגיע אל המשקיעים הפוטנציאליים שלך עם הצעה מסודרת ועם גוף ידע בהיר ומובן שיאפשר לך למכור את הרעיון שלך בצורה הממצה ביותר.

תיאור מהותי של המוצר

בראש ובראשונה, המשקיעים שלך רוצים לדעת מה השירות או המוצר שלך עושים, במשפט אחד ברור וקליט. ניסיוננו הרב בעבודה בתחום הדיגיטל ובגיוס השקעות לחברות סטארט-אפ יעמוד לרשותך ויסייע לך בניסוח התיאור המדויק ביותר.

תיאור מתווה השוק

מפרט מדוקדק של קהל הלקוחות שלך, מניעיהם לפעולה וחשיבות הפתרונות שהמוצר שלך מציע עבורם. בנוסף נתאר את היקף השוק, פוטנציאל הרווח וצמיחת העסק.

מודל עסקי

תיאור המבנה העסקי של החברה והאסטרטגיה ארוכת הטווח.

דוחות כספיים

תחזיות פיננסיות, שווי חברה מוערך ודוחות כספיים מפורטים אחרים שיאפשרו למשקיעים ללמוד על האופן בו ייעשה שימוש בהשקעה וכיצד יגיע ההחזר עליה.

Assist-Team יוצרים את תדמית העסק שלך

כדי לסייע לך לבנות את הפנים של העסק וליצור את החזות שתגרום למשקיעים ללכת בעקבותיך, אנו עומדים לרשותך בכל עת ונשמח לשתף אותך עם הידע והניסיון שצברנו בחלוף השנים. לפרטים נוספים, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום.

אסיסט-טים כל הזכויות שמורות © 2019

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות