בחרו עמוד

ייעוץ עסקי

כל הכבוד , עברתם את בדיקת הכדאיות וכעת אתם בעלי עסקים או יזמים בתחילת הדרך, במקרים רבים ההבדל בין הצלחה לכישלון של העסק נעוץ בהכוונה נכונה של דרכי הניהול של העסק.
לא כל יזם הוא גם מומחה בכל דרכי הניהול ולכן חשוב לקבל את ליווי וייעוץ עסקי מקצועי המתאים לאותו תחום ספציפי על מנת לחסוך ולייעל את משאבי העסק במיוחד בשלבי ההקמה . לאחר שעזרנו למאות יזמים להגשים חלום ולנהל עסק עצמאי משגשג נשמח לעמוד גם לרשותך בייעוץ עסקי מקצועי  ובאופן אישי למימוש מלא של יכולת העסק .

ייעוץ עסקי לעסקים

אנו מאמינים שעל מנת להגיע לגבהים חדשים יש צורך בכלים וייעוץ עסקי חדשני ,תכנית הייעוץ של ASSIST-TEAM  לעסקים קטנים ובינוניים מותאמת במיוחד לצרכים, לאילוצים ולשאיפות שלכם. אז אם אתם עסק בתחילת דרכו או עסק עם מוניטין של שנים רבות לנו הידע והכלים להקפיץ אתכם למקומות חדשים בהם תוכלו לשגשג כלכלית.

תהליך הייעוץ שלנו מלווה בתכנית עסקית  השמה דגש על מיפוי מקצועי של צרכי העסק, ליווי אישי משפחתי ועסקי ותכנון של חבילת ייעוץ מודולרית, המורכבת ממסלולי התמחות שונים בהובלת מומחי הייעוץ שלנו.

הצוות שלנו ילווה אתכם בהקמת העסק החדש, יסייע בחיזוק היכולת לשרוד ולצמוח לאפיקים חדשים, יציע תהליכי התייעלות בארגון להקטנת עלויות ויכוון אתכם להרחבת מאגר הלקוחות, הצמיחה והפיתוח של שווקים חדשים בארץ ובעולם. צרו קשר ויחד נצא לדרך חדשה

יתרונות התכנית

תכנית הייעוץ של ASSIST-TEAM מתאימה לבעלי עסקים קטנים שמעוניינים בליווי עסקי בתחומים שונים ולעסקים שנמצאים בתהליכי התרחבות ופיתוח עסקי ו / או להבראת עסק.

ליווי צמוד של צוות מקצועי בשלבי ההקמה של העסק.

יועצים מומחים שנבחרו בקפידה אשר ילווה את העסק בתחילת דרכו.

מסלולי תכנית הייעוץ

ייעוץ שיווקי

ייעוץ פיננסי

ייעוץ וליווי לקבלת מימון

ייעוץ בתחום המכירות

"

ייעוץ בתחום הייבוא

ייעוץ בתחום הייצוא

ייעוץ בתחום מסחר מקוון

y

ייעוץ להשתתפות במכרזים ממשלתיים

ייעוץ בתחום מערכות מידע ומחשוב

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות יועצים בכיר הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי כלכלן מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

03-9467373

18:00 - 9:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

[email protected]

כתבו לנו

חשבת על הקמת עסק חדש? פיתוח של אתר סחר או אפליקציה ?

הצוות המקצועי שלAssist-Team יעמוד לצידך על מנת להפוך חלום למציאות, אנו מציעים לתרום מניסיוננו הרב לאורך השנים אם זה בהקמה של עסקים חדשים,כתיבה של תכניות עסקיות לכל מטרה או בדיקת כדאיות וכן גיוס מימון לצרכים שונים. הכל מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות וללא התחייבות מצדך על מנת לבדוק את מסלול הליווי המתאים לדרישות שלך.

03-9467373

18:00 - 9:00

קניון עזריאלי ראשונים

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

[email protected]

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר