ייעוץ עסקי

כל הכבוד , עברתם את בדיקת הכדאיות וכעת אתם בעלי עסקים או יזמים בתחילת הדרך, במקרים רבים ההבדל בין הצלחה לכישלון של העסק נעוץ בהכוונה נכונה של דרכי הניהול של העסק.
לא כל יזם הוא גם מומחה בכל דרכי הניהול ולכן חשוב לקבל את ליווי וייעוץ עסקי מקצועי המתאים לאותו תחום ספציפי על מנת לחסוך ולייעל את משאבי העסק במיוחד בשלבי ההקמה . לאחר שעזרנו למאות יזמים להגשים חלום ולנהל עסק עצמאי משגשג נשמח לעמוד גם לרשותך בייעוץ עסקי מקצועי  ובאופן אישי למימוש מלא של יכולת העסק .

ייעוץ עסקי לעסקים

אנו מאמינים שעל מנת להגיע לגבהים חדשים יש צורך בכלים וייעוץ עסקי חדשני ,תכנית הייעוץ של ASSIST-TEAM  לעסקים קטנים ובינוניים מותאמת במיוחד לצרכים, לאילוצים ולשאיפות שלכם. אז אם אתם עסק בתחילת דרכו או עסק עם מוניטין של שנים רבות לנו הידע והכלים להקפיץ אתכם למקומות חדשים בהם תוכלו לשגשג כלכלית.

תהליך הייעוץ שלנו מלווה בתכנית עסקית  השמה דגש על מיפוי מקצועי של צרכי העסק, ליווי אישי משפחתי ועסקי ותכנון של חבילת ייעוץ מודולרית, המורכבת ממסלולי התמחות שונים בהובלת מומחי הייעוץ שלנו.

הצוות שלנו ילווה אתכם בהקמת העסק החדש, יסייע בחיזוק היכולת לשרוד ולצמוח לאפיקים חדשים, יציע תהליכי התייעלות בארגון להקטנת עלויות ויכוון אתכם להרחבת מאגר הלקוחות, הצמיחה והפיתוח של שווקים חדשים בארץ ובעולם. צרו קשר ויחד נצא לדרך חדשה

יתרונות התכנית

תכנית הייעוץ של ASSIST-TEAM מתאימה לבעלי עסקים קטנים שמעוניינים בליווי עסקי בתחומים שונים ולעסקים שנמצאים בתהליכי התרחבות ופיתוח עסקי ו / או להבראת עסק.

ליווי צמוד של צוות מקצועי בשלבי ההקמה של העסק.

יועצים מומחים שנבחרו בקפידה אשר ילווה את העסק בתחילת דרכו.

מסלולי תכנית הייעוץ

ייעוץ שיווקי

ייעוץ פיננסי

ייעוץ וליווי לקבלת מימון

ייעוץ בתחום המכירות

"

ייעוץ בתחום הייבוא

ייעוץ בתחום הייצוא

ייעוץ בתחום מסחר מקוון

y

ייעוץ להשתתפות במכרזים ממשלתיים

ייעוץ בתחום מערכות מידע ומחשוב

Assist-Team הדרך הנכונה להקמה של סטארטאפ חדש 

כתיבה של תוכנית עסקית אשר תלווה אותך החל מגיוס משקיעים עד הקמה נכונה ומהירה של סטארטאפ חדש 

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר