מדוע חשוב להשקיע בביצוע בדיקת כדאיות כלכלית לרכישת זיכיון?

רכישת זיכיון של חברה מוכרת מחייב את היזם להשקעה כספית גבוה גם עבור רכישת הזיכיון וגם עבור עלויות ההשקעה ושיווק של עסק חדש, האם האינטרסים של הרשת ושלך דומים? בדיקה מעמיקה של אותם יזמים אשר החליטו על נתיב של רכישת זיכיון מעלה כי הסיבה העיקרית לכישלונם היא העובדה שהם קמו ללא בדיקת כדאיות כלכלית או הערכה של הפוטנציאל העסקי ולמעשה עם היו נבדקים היו נמצאים כלא כדאיים מבחינה כלכלית ועסקית,אובדן ההשקעה מוריד לטמיון את כל המשאבים הרבים והמאמץ שהושקעו לאורך השנים בבניית העסק ומונע מהיזם להמשיך ביוזמה עסקית אחרת ואף מעשית יותר.

גם רכישת זיכיון של חברה מוכרת מחייבת בדיקת כדאיות, צרו קשר ונשמח ללוות אתכם ברכישת הזיכיון

מה עושים בבדיקת הכדאיות ?

בבדיקת הכדאיות לרכישת זיכיון אנו בודקים בצורה מעמיקה האם הזיכיון הנרכש הוא אכן מעשי וכדאי כלכלית ובכך מונעים ממך לבזבז זמן ומשאבים יקרים ברכישה של זיכיון כושל ,בכך אתה היזם מגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה של הזיכיון ובעתיד גם בעסקים אחרים.

בדיקת כדאיות לרכישה של זיכיון תבחן את כל ההיבטים המתוכננים של הזיכיון , דרכי המימון שלו, השוק בו הוא מתכוון לפעול, מודל התמחור וייצור ההכנסות שלו, העלויות הכרוכות בהפעלתו, המתחרים הפעילים בזירה, מיקומו של הזיכיון ועוד הרבה מודלים חשובים על מנת להעריך את כדאיות הרכישה .

מה מקבלים עם בדיקת הכדאיות ?

לאחר בדיקת הכדאיות תדעו:

המלצה מקצועית להמשך הדרך

זמן החזר ההשקעה

גודל המימון הדרוש

מהם הסיכונים הכרוכים ומדדי ההצלחה

בסיום בדיקת הכדאיות לרכישה של זיכיון יופק עבורך דו"ח מקצועי, שיכלול המלצות וקוים מנחים לגבי אופן הפעולה הנכון לקמה של הסניף הראשון. דו"ח זה יסייע לך למקסם את הסיכויים להצלחה עסקית ולגבי תהליך קבלת ההחלטות לאורך הדרך .

לסיכום

בדיקת כדאיות כלכלית היא בדיקה חיונית לפני כל פתיחת עסק חדש רכישה של זיכיון או פיתוח מוצר חדש , בדיקת כדאיות מאפשרת ליזם טרם ההשקעה לדעת מהם הסיכויים לממש את התוכנית העסקית בהצלחה ומהו אופן הפעולה הנכון שיש לפעול על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

 

Assist-Team הדרך הנכונה להקמה של סטארטאפ חדש 

כתיבה של תוכנית עסקית אשר תלווה אותך החל מגיוס משקיעים עד הקמה נכונה ומהירה של סטארטאפ חדש 

054-7191999

18:00 - 9:00

דוד סחרוב 3

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

info@assist-team.co.il

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר