מדוע חשוב להשקיע בביצוע בדיקת כדאיות כלכלית לרכישת זיכיון?

מנתוני חברת המידע העסקי CofaceBdi עולה כי מספר העסקים שנסגרו בישראל בשנת 2019 הגיע לשיא כל הזמנים והוא עומד על 44.5 אלף. מדוע זה קורה? בדיקה מעמיקה של העסקים או המיזמים הללו מעלה כי הסיבה העיקרית לכישלונם היא העובדה שהם קמו ללא בדיקת כדאיות כלכלית או הערכה של הפוטנציאל העסקי ולמעשה עם היו נבדקים היו נמצאים כלא כדאיים מבחינה כלכלית ועסקית ,אובדן ההשקעה מוריד לטמיון את כל המשאבים הרבים והמאמץ שהושקעו לאורך השנים בבניית העסק ומונע מהיזם להמשיך ביוזמה עסקית אחרת ואף מעשית יותר.

גם רכישת זיכיון של חברה מוכרת מחייבת בדיקת כדאיות, צרו קשר ונשמח ללוות אתכם ברכישת הזיכיון

מה עושים בבדיקת הכדאיות ?

בבדיקת הכדאיות לרכישת זיכיון אנו בודקים בצורה מעמיקה האם הזיכיון הנרכש הוא אכן מעשי וכדאי כלכלית ובכך מונעים ממך לבזבז זמן ומשאבים יקרים ברכישה של זיכיון כושל ,בכך אתה היזם מגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה של הזיכיון ובעתיד גם בעסקים אחרים.

בדיקת כדאיות לרכישה של זיכיון תבחן את כל ההיבטים המתוכננים של הזיכיון , דרכי המימון שלו, השוק בו הוא מתכוון לפעול, מודל התמחור וייצור ההכנסות שלו, העלויות הכרוכות בהפעלתו, המתחרים הפעילים בזירה, מיקומו של הזיכיון ועוד הרבה מודלים חשובים על מנת להעריך את כדאיות הרכישה .

מה מקבלים עם בדיקת הכדאיות?

לאחר בדיקת הכדאיות תדעו:

גודל המימון הדרוש

זמן החזר השקעה

המלצה מקצועית להמשך הדרך

מהו פוטנציאל הרווח של הזיכיון

מהם סיכויי ההצלחה של הזיכיון

מהם הסיכונים הכרוכים ומדדי ההצלחה

בסיום בדיקת הכדאיות לרכישה של זיכיון יופק עבורך דו”ח מקצועי, שיכלול המלצות וקוים מנחים לגבי אופן הפעולה הנכון לקמה של הסניף הראשון. דו”ח זה יסייע לך למקסם את הסיכויים להצלחה עסקית ולגבי תהליך קבלת ההחלטות לאורך הדרך .

לסיכום

בדיקת כדאיות כלכלית היא בדיקה חיונית לפני כל פתיחת עסק חדש רכישה של זיכיון או פיתוח מוצר חדש , בדיקת כדאיות מאפשרת ליזם טרם ההשקעה לדעת מהם הסיכויים לממש את התוכנית העסקית בהצלחה ומהו אופן הפעולה הנכון שיש לפעול על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה.

 

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות של מעל 10 יועצים הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי מנהל פיתוח עסקי מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

אסיסט-טים כל הזכויות שמורות © 2019

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות