סמנכ"ל כספים במיקור חוץ CFO

שירותי CFO, סמנכ"ל כספים במיקור חוץ- חיצוני. כל הדרוש לך על מנת לעלות על פסים חדשים לעבר צמיחה ויעילות עסקית. שירותי הנהלת חשבונות כולל דוחות חודשיים ושנתיים לצורך עמידה ביעדים מוגדרים . לא רק בקרה תקציבית כמו כולם, פיתוח ובקרה על כל מערך הכספים של החברה ,החל מניהול ובנייה של מערך הנהלת חשבונות עד בדיקת מקורות האשראי והמימון של החברה. כל הדרוש לך המנכ"ל על מנת לשפר את הפעילות שלך והעלות שפויה.

צרו קשר לתיאום פגישה עם סמנכ"ל כספים מקצועי ללא עלות או התחייבות

 

 

 

היתרונות בגיוס סמנכ"ל כספים חיצוני

 לא כל חברה או סטארט-אפ יכולים לעמוד בעלות משרה של סמנכ"ל כספים, במיוחד אם זה מיזם/חברה או סטארט-אפ שרק נולד , העלות למשרת מנהל כספים יכולה להגיע לעשות אלפי שקלים בחודש ולא דיברנו על מציאת המגוייס הנכון . ולכן אנו מציעים לך להיעזר בשירותי סמנכ"ל כספים חיצוני עם ניסיון רב שנים אשר יוביל את חברתך בצורה מקצועית ויעילה . לחברתנו ניסיון רב בניהול כספים ,בניית מערך כספים יעיל וחסכוני ובקרה שוטפת לאורך השנה. בעזרת שירותי סמנכ"ל כספים חיצוני אתה גם חוסך כסף רב וגם מוביל את חברתך לעבר צמיחה והגדלת הרווחיות .

 השירותים שתקבל במסגרת סמנכ"ל כספים חיצוני

  1. בנייה של מערך הנהלת החשבונות של החברה 
  2. בדיקת רישום כלל ההוצאות של החברה
  3. מעקב אחר תשלומי ספקים וקביעת מדיניות תשלומים אחידה.
  4. בניית תהליכי רכש יעילים וחסכוניים לחברה.
  5. הפקת דוחות רווח הפסד, חודשיים/רבעוניים 
  6. בקרה תקציבית חודשית 
  7. בדיקת מקורות המימון והאשראי של החברה.

 

 

החשיבות של מנהל כספים מקצועי ומיומן

על מנת להגיע לתוצאות ולא רק לדבר יש צורך בניסיון מקצועי, אתה לבטח מעוניין לגייס סמנכ"ל כספים בעל ניסיון רב שנים וכזה שלוקח אחריות ומוביל את החברה בכל הקשור למערך הכספים שלה. סמנכ"ל הכספים הוא האחראי ליישום המודל העסקי של החברה כפי שנקבע עוד בשלבים הראשונים של כתיבת תוכנית עסקית וכן להוות עבורך יועץ על ,אם זה בתחום הכספים השוטף של החברה או על ידי בניית מערך גיוס כספים חדש לפיתוח פעילות עסקית חדשה של החברה. סמנכ"ל כספים שותף לעיצוב האסטרטגיה והמודלים הכלכלים ועל ידי בקרה קפדנית גם דואג שהם יבוצעו במלואם. בנוסף לכל תפקידיו לסמנכ"ל כספים יש תפקיד מרכזי נוסף שלרוב לא מדברים עליו בשלל החשש…. , משברים פיננסים, לעיתים גם זה קורה ולכן חשוב שאת המשבר יוביל סמנכ"ל כספים מקצועי ובעל ניסיון רב אשר יוציא את החברה מן המשבר מהר כככל הניתן.

Assist-Team הדרך הנכונה להקמה של סטארטאפ חדש 

כתיבה של תוכנית עסקית אשר תלווה אותך החל מגיוס משקיעים עד הקמה נכונה ומהירה של סטארטאפ חדש 

054-7191999

18:00 - 9:00

דוד סחרוב 3

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

info@assist-team.co.il

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר