ליווי פיננסי מתקדם לשיפור והתייעלות

כל הדרוש על מנת לשפר את הפעילות העסקית ו או להקמה של מיזם חדשני – סטארט-אפ , מיד לאחר סיום כתיבת תוכנית עסקית יש לצאת לדרך וליישם את הכתוב. החשיבות של מערך ואופן בנייתו יכולה להביא להצלחה משגשגת או כישלון צורב, מכאן אנו ממליצים לך להגיע לפגישה ראשונה אצלנו במשרדי החברה ולקבל הסבר כיצד נוכל לשפר עבורך את ביצועי החברה ו או כיצד נוכל לקדם עבורך הקמה נכונה וחסכונית של סטארט-אפ.

נשמע מעניין ? צרו קשר לתיאום פגישה ללא התחייבות

בקרה תקציבית לחברות וסטארטאפים

עמידה ביעדים אינה דבר פשוט כל כך , אצל לא מעט חברות בקרה תקציבית זו סיסמה בלבד, רוצה להגיע ליעדים בלי תירוצים? איתור בעיות ומתן פתרונות און ליין, תגובה מהירה בשוק משתנה, עמידה ביעדי רווח גולמי ותפעולי, הפקת דוחות חודשיים להנהלת החברה ודירקטריון ,שיפור הרווח הגולמי והתפעולי ובכך להעלות את שורת הרווח של החברה , וגם שלך ,

 סמנכ"ל כספים חיצוני CFO

שירותי CFO- סמנכ”ל כספים במיקור חוץ- חיצוני. כל הדרוש לך על מנת לעלות על פסים חדשים לעבר צמיחה ויעילות עסקית. שירותי הנהלת חשבונות כולל דוחות חודשיים ושנתיים לצורך עמידה ביעדים מוגדרים . לא רק בקרה תקציבית כמו כולם, פיתוח ובקרה על כל מערך הכספים של החברה ,החל מניהול ובנייה של מערך הנהלת חשבונות עד בדיקת מקורות האשראי והמימון של החברה. כל הדרוש לך המנכ”ל על מנת לשפר את הפעילות שלך ובעלות שפויה.

ליווי פיננסי מתקדם להקמה של סטארט-אפים

אם אתה מקים חברת סטארט-אפ או חברה חדשה, ליווי פיננסי מתקדם של חברת אסיסט-טים הוא בדיוק בשבילך! השלב החשוב ביותר בשלבי ההקמה הוא בנייית תהליכי עבודה נכונים ברורים וישימים. אצלנו זו לא רק סיסמה, ייסודות חזקים מביאים לחברה מצליחה ויציבה. השלב הראשון הוא בניית מערך כספים בצורה יעילה וחסכונית על ידי CFO, בניית תהליכי עבודה ברורים והגדרת תפקידים ברורה.

אצלנו תקבל ליווי פיננסי מתקדם עם סמנכ”ל כספים מנוסה, כך נוכל להבטיח את ההתאמה של הצרכים שלך לתוצאות בשטח.

Assist-Team הדרך הנכונה להקמה של סטארטאפ חדש 

כתיבה של תוכנית עסקית אשר תלווה אותך החל מגיוס משקיעים עד הקמה נכונה ומהירה של סטארטאפ חדש 

054-7191999

18:00 - 9:00

דוד סחרוב 3

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00

info@assist-team.co.il

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

צור קשר