אתרי אינטרנט

בכל יום עולים לאוויר אתרי אינטרנט חדשים על גבי פלטפורמה דיגיטלית כזו או אחרת על מנת לשמש כחלון הראווה של העסק אם זה כאתר תדמית מקצועי לקבלת לידים ופניות או אתר סחר מקצועי שאמור למכור מאות מוצרים ללקוחות בארץ ובחו”ל. אז לפני שאתם נכנסים לתהליך של פיתוח אנו ממליצים על תיאום פגישה ראשונה ללא עלות על מנת להציג בפניכם את הדרך הנכונה להקמה של אתר אינטרנט מצליח בזמן קצר ובחיסכון כספי רב, הצוות של Assist-Team ילווה אתכם עד פעילות מלאה ובצורה שמגנה עליכם היזמים מבחינות רבות. צרו קשר ויחד נצא לדרך

איך מקימים אתר אינטרנט בצורה נכונה?

ידוע שמיזמים טכנולוגיים ( אתרי אינטרנט או אפליקציות) אשר אינם עובדים על פי תכניות עבודה מסודרות לא מגיעים לידי ביצוע כלל, על מנת להקים אתר אינטרנט בצורה שפויה ונכונה יש לבצע מספר בדיקות מקדימות גם בהיבט הטכנולוגי וגם בהיבט הפיננסי ,הרי מדובר על הקמה של עסק חדש לגמרי ויש להתייחס אליו בהתאם לדרישות של השוק על מנת להגיע לרמת ביצועים מיטבית. חישובי העלויות הכרוכות בהפעלת האתר צריכים להיות מדויקים על מנת שהיזמים יוכלו להכין את עצמם לרמות הוצאות שונות אשר בשל הערכת חסר של היזמים אינם נלקחות בחשבון וכבר בזמן קצר מבינים היזמים את הטעות וקשה ככל שתהיה עדיין מדובר באובדן כספי שלא תמיד ניתן להתאושש ממנו. הקמה של אתר אינטרנט דורשת הכנה של שתי תכניות במקביל על מנת לקבל החלטה, אחת המבוססת על כדאיות פיננסית והשנייה בדרישות הטכנולוגיות להפעלה של פלטפורמת סחר או תדמית בצורה יעילה.

אז כפי שציינו השלב הראשון בהקמה של אתר אינטרנט הוא בדיקת כדאיות לאתרי אינטרנט, זוהי בדיקה מקיפה הכוללת בתוכה גם את החלק הפיננסי כפי שכל עסק רגיל צריך להיערך אליו וגם את החלק הטכנולוגי שעומד מאחורי הרעיון המרכזי של הקמת האתר. בנוסף יש לבצע בדיקה מקדמית נוספת הכוללת את מרכיבי פעילות האתר והפלטפורמה המומלצת לפיתוח כך מקבלים היזמים תמונה מלאה עוד טרם התחיל האתר לפעול, לחברתנו ניסיון רב בעריכת כל הבדיקות הדרושות על מנת להגן על היזם ולייצר תמונת מראה על צפי הפעילות העלויות הכרוכות בהפעלת אתר האינטרנט ולהעמיד לרשות היזם את היועצים שיביאו גם את ניסיונם הרב כך מקבל היזם יתרון משמעותי מול המתחרים.

רוצה להגשים חלום ולהפוך לבעל אתר אינטרנט רווחי ומצליח? מעוניינים באתר תדמית מקצועי אשר יישקף את חזון החברה וגם פניות של לקוחות חדשים, לאחר שעזרנו לעשרות עסקים חדשים לקום משלב הרעיון עד פעילות עסקית מלאה נשמח לעמוד גם לרשותך באופן אישי וכל הדרוש הוא תיאום פגישה ראשונה ללא עלות או התחייבות כך נוכל להבין את הצרכים המדויקים שלך , היזם ויחד נצא לדרך עסקית חדשה בצורה בטוחה ויעילה.

Assist-Team הדרך הנכונה להקמה של סטארטאפ חדש 

כתיבה של תוכנית עסקית אשר תלווה אותך החל מגיוס משקיעים עד הקמה נכונה ומהירה של סטארטאפ חדש 

054-7191999

18:00 - 9:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

שדרות אריאל שרון 8

אור יהודה

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

[email protected]

כתבו לנו

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר