אודות Assist-Team

חשבת על הקמת עסק חדש? פיתוח של אתר סחר או אפליקציה ?
הצוות המקצועי של Assist-Team יעמוד לצידך על מנת להפוך חלום למציאות, אנו מציעים לתרום מניסיוננו הרב לאורך השנים אם זה בהקמה של עסקים חדשים ,גיוס מימון לצרכים שונים, וליווי בהקמה של סטארט אפים מובילים בישראל. הכל מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות וללא התחייבות מצדך על מנת לבדוק את מסלול הליווי המתאים לדרישות המיזם שלך.

חברת Assist-Team הינה חברת ייעוץ חדשנית ואחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

החברה מלווה גם יזמים חדשים לקראת הקמה של עסק חדש או מיזם טכנולוגי משלב הרעיון עד פעילות עסקית מלאה וגם מלווה בעלי עסקים הרוצים לשפר את תוצאות הפעילות שלהם או לגייס מימון לקידום הפעילות העסקית שלהם .

החברה פועלת בפריסה ארצית ומתמחה בכתיבה של תוכניות עסקיות לכל מטרה ,עריכה של בדיקות כדאיות לעסק חדש לפני הקמה וגיוס מימון ממספר מקורות פיננסיים מובילים בישראל על מנת לקדם ולהוביל את הקמת המיזם/עסק בדרך להצלחה ושגשוג עסקי לאורך זמן.

החברה פועלת מעל 5 שנים וליוותה בהצלחה מאות עסקים ויזמים.

לחברת Assist-Team ולצוות המקצועי שלה ניסיון רב בהקמה של מיזמים בארץ ובעולם לפי שיטת ייעוץ ייחודית אותה יישמנו על מאות עסקים שהקמנו במהלך השנים וזאת תוך כדי אחריות מלאה ליזם ולעסק שלו בתהליך הצמיחה לאורך השנים.

צרו איתנו קשר!

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות של מעל 10 יועצים הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי מנהל פיתוח עסקי מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

לקוחות ששמחנו לעזור להם עד היום:

בעלי תפקידים בחברה

אנחנו הצוות שלך לכתיבת תוכנית עסקית, בדיקת כדאיות להקמת עסק חדש או גיוס מימון.

אנחנו מטפחים רשת קשרים ענפה עם משקיעים וקרנות מהמובילים בארץ לצד אנשי מקצוע המספקים לנו את המטריה המקצועית במגוון תחומים (כי הסנדלר לא הולך יחף).

תומר היימס

תומר היימס

שותף ומייסד

בעל תואר בתקשורת ותעודת יועץ עסקי.

מרצה בתחום השיווק והפרסום לעסקים קטנים ובינוניים, מומחה בכתיבה של תכניות עסקיות ,בדיקות כדאיות והערכת פוטנציאל עסקי לעסקים חדשים. 

 

אביעד שורק

אביעד שורק

שותף ומייסד

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון, בתחילת דרכו עבד בקרן השקעות העוסקת בנדל”ן, לאחר מכן עבר לקרן השקעות העוסקת בהיי טק. בשנים האחרונות עבד בתור סמנכ”ל כספים בחברת היי טק, עם ניסיון בגיוס הון מקרנות הון סיכון ומשקיעים פרטיים. 

אביעד בעל ניסיון עשיר בבניית תקציב לחברות ומיזמים עסקיים, ניתוח ובנייה של מודלים פיננסים וכתיבה של תכניות עסקיות מקצועיות. 

שוהם יניב גביזון

שוהם יניב גביזון

שותף ומייסד

בוגר תואר שני M.B.A במנהל עסקים התמחות במימון  ובפיתוח מוצרים חדשים , בוגר תואר ראשון עם התמחות במימון ושוק ההון . אנליסט מבר אילן עם התמחות בניתוח דוחות כספיים והערכת שווי חברות , בעל ניסיון עשיר במתן שירותי ייעוץ מתקדם בפיתוח עסקי /שיווקי ופיננסי למגוון עסקים וחברות ומתחומי פעילות שונים.

 

ייעוץ עסקי

ליווי עסקים

הקמת עסק חדש

גיוס מימון לעסקים

ייעוץ עסקי

ליווי עסקים

הקמת עסק חדש

גיוס מימון לעסקים

ייעוץ עסקי

ליווי עסקים

הקמת עסק חדש

גיוס מימון לעסקים

03-9467373

17:00 – 9:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א’-ה’: 10:00-19:00
ו’: 10:00-12:00

info@assist-team.co.il

כתבו לנו

03-9467373

19:00 – 9:00

דרך מנחם בגין 144 תל אביב קומה 35

דרך מנחם בגין 144,תל אביב

שעות פעילות:
א’-ה’: 09:00-19:00

info@assist-team.co.il

כתבו לנו

אסיסט-טים כל הזכויות שמורות © 2019

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות