בחרו עמוד

אודותAssist-Team

Assist-team חברה לייעוץ עסקי המתמחה בליווי יזמים מתחילים משלב הרעיון עד ההקמה בפועל של המיזם העסקי, החברה נוסדה בשנת 2017 על ידי שוהם גביזון לו ניסיון של מעל 15 שנים ביזמות ובליווי עסקי של חברות ובעלי עסקים משלב הרעיון עד המדף, בנוסף צוות היועצים של assist-team מגיע גם הוא עם ידע וניסיון רב כך שהיזם מקבל צוות מקצועי אשר מלווה אותו בכל שלבי ההקמה של העסק ובצורה בטוחה. נשמח ללוות אותך בהקמה של העסק שתמיד רצית.

תחומי השירות של החברה

בדיקת היתכנות כלכלית

לעסקים /אתרים/אפליקציות

בדיקת כדאיות היא שלב מקדים לפני פתיחה של עסק חדש , חשוב לבדוק ולוודא שאכן המיזם רווחי ויכול להחזיר את ההשקעה הראשונית לבעליו . לא כל רעיון עסקי גם יכול להניב רווחים כלכליים ולכן ישנה חשיבות רבה לעריכת בדיקת כדאיות מתוך מטרה ברורה אחת -הגנה על היזמים

ליווי בגיוס מימון

פתרונות מימון לעסקים

בשנת 2019 גייסנו מעל 50 מיליון שקלים לעסקים חדשים היערכות מתאימה בתחום הכספים מונעת בעיות ועלויות מיותרות בהמשך הדרך , אנו מטפלים בכלל היבטי המימון של העסק ובכך מגדילים את סיכויי ההצלחה של המיזם.

כתיבת תכנית עסקית

תכנית עסקית אסטרטגית

תכנית עסקית היא הכלי החשוב ביותר ליזם או חברה למימוש המטרות העסקיות שלה, היכולת להעביר את המידע הרלוונטי בצורה ריאלית לצד השני הוא המקצועיות שלנו. מאות תכניות עסקיות ולקוחות מרוצים

מיתוג העסק

עיצוב לוגו /עיצוב חומר שיווקי / מיתוג חברות ועסקים .

ליווי מול רו"ח /עורכי דין

ייעוץ והכוונה מול אנשי המקצוע הדרושים לליווי חשבונאי תקין של המיזם העסקי.

ליווי עסקי אישי

ליווי אישי של היזם כך שגם לאחר כתיבת התכניות צוות ההקמה נשאר ומלווה את היזם בכלל ההיבטים של המיזם ובכך מוודאים את הטמעת התכנית העסקית.

פיתוח מוצרים חדשים/פטנטים

סקירת פטנטים מקדימה , רישום פטנט ואו הגנת סחר מקומית , אפיון פונקציונאלי וטכנולוגי של המיזם / הגשת בקשה לקרן תנופה .

ייעוץ שיווקי

כל עסק צריך תכנית שיווק למימוש המטרות העסקיות שלו, תכנית שיווק מקצועית בהתאם לצרכים של העסק מול האפשרויות הקיימות היום בשוק.

הקמה של אתר סחר / תדמית

ליווי היזם מול חברת הפיתוח לאורך כלל שלבי ההקמה , ליווי היזם בניתוח והערכת הפוטנציאל העסקי מול עלויות ההשקעה באתר/אפליקציה.

למה דווקא אנחנו

העבודה עם צוות היועצים שלנו הינה אישית לכל אורך הדרך , כל יזם מקבל צוות מקצועי אשר מלווה אותו משלב הרעיון עד פתיחת העסק ויותר, אם חיפשתם צוות מקצועי אשר חושב מחוץ לקופסא , מבין את הצרכים המיוחדים אנו כאן בדיוק בשביל זה

פתרונות משולבים

להקמה של מיזמים עסקיים תחת קורת גג אחת

ליווי ארוך טווח

צוות יועצים מגוון לכל מטרה

Assist-Team הינה אחת מחברות הייעוץ העסקי המובילות בישראל.

לחברה צוות יועצים בכיר הפועלים בפריסה ארצית ,כל עסק או יזם חדשני מלווה על ידי כלכלן מומחה עם ניסיון ספציפי בענף בו פועל העסק וזאת על מנת להקטין את הסיכונים ככל הניתן ולהעניק ליזם את כל הידע המקצועי שרלוונטי לתחום פעילות העסק שלו.

03-9467373

18:00 - 9:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

חשבת על הקמת עסק חדש? פיתוח של אתר סחר או אפליקציה ?

הצוות המקצועי שלAssist-Team יעמוד לצידך על מנת להפוך חלום למציאות, אנו מציעים לתרום מניסיוננו הרב לאורך השנים אם זה בהקמה של עסקים חדשים,כתיבה של תכניות עסקיות לכל מטרה או בדיקת כדאיות וכן גיוס מימון לצרכים שונים. הכל מתחיל בפגישת ייעוץ ראשונה ללא עלות וללא התחייבות מצדך על מנת לבדוק את מסלול הליווי המתאים לדרישות שלך.

03-9467373

18:00 - 9:00

קניון עזריאלי ראשונים

ראשון לציון

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

דרך מנחם בגין 144

תל-אביב

שעות פעילות:
א'-ה': 09:00-18:00
ו': 10:00-12:00

 כל הזכויות שמורות © 2017  Assist-Team 

לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות

צור קשר